• Vairāk
 • TELEFON / ТЕЛЕФОН / HOTLINE
  +372 67 67 67 8

  Kas jalgratta peab tagastama samasse rendipunkti, kust see on võetud?

  Ei, just see on jalgrattarendi eelis, et võid teha ühesuunalise sõidu, muretsemata selle pärast, kuhu hiljem ratas panna. Võid võtta ratta ühest ametlikust rendipunktist ja tagastada teise.

  Kui palju jalgrattarent maksab?

  Pooletunnine sõit on registreeritud kasutajatele tasuta. Iga järgnev pooltund maksab ainult 90 senti. Sõidu rendimaks arvutatakse poole tunni täpsusega, alustades jalgratta lahtilukustamisest.

  Kuidas käib rattarendi eest tasumine?

  Kliendil läheb vaja kehtivat VISA, Mastercard või American Express maksekaarti. Maksekaardi registreerimisel võetakse tagatisrahaks 9 eurot, mida kasutatakse teenuse eest tasumiseks.

  Kas üks klient võib korraga rentida mitu jalgratast?

  Jah, korraga võib rentida kuni neli ratast.

  Kui kaua Sixt'i jalgrattarent sel suvel töötab?

  Jalgrattaid pakume seni, kuni on veel rattaga sõitmiseks sobilik ilm –  lume saabumiseni.

  Sixt'i jalgrattarent töötab rahvusvahelises süsteemis. Kus võivad kliendid veel kasutada jalgrattarendi teenuseid?

  Praegusel hetkel saab jalgrattalaenutuse süsteemi nextbike, mille raames töötab ka Sixt, kasutada neljal kontinendil, klientide käsutusesa on 17 000 jalgratast. Töötame sellistes riikides nagu Saksamaa, Austria, Bulgaaria, Küpros jpt. Infot leiate internetist: http://www.testpage.sixtbicycle.ee/ee/Rendipunktide_kaart Kõigile, kes plaanivad sõita mõnda neist riikidest, soovitame linna tundmaõppimiseks ja väljasõitude tegemiseks kasutada jalgrattast, sest see lubab külastada klassikalisi turistide sihtkohti ning avastada ka uusi linnaosi. Lisaks sellele on sul võimalik kõikides nextbike rattarendipunktides rentida jalgrattaid sama kontoga, mille tegid Eestis Sixt'i teenusele registreerides!

  Mul on VISA, MasterCard või American Express krediitkaart, kuid ma ei saa end Sixt'i jalgrattarendis kliendiks registreerida.

  Kliendi pangaandmete turvalisuse huvides on alates 2011. aasta 13. oktoobrist ostud internetis võimalikud üksnes 3D Secure-süsteemis (Verified by VISA/MasterCard SecureCode) registreeritud deebet- või krediitkaarti kasutades. See säte kehtib nii eraisikute kui ka ettevõtete kaartide puhul.